会社 設立 手続き 必要 書類

会社 設立 手続き 必要 書類

会社 設立 手続き 必要 書類

株式会社設立 必要書類

詳細について 会社 設立 手続き 必要 書類We współpracy z rosyjskim partnerem, pozarządową organizacją INTERRA z Krasnojarska zorganizowaliśmy już piątą edycję projektu polsko-rosyjskiej wymiany młodzieży „Poznaj sąsiada – poznaj siebie!”. Temat wymiany: Nic nie tworzy przyszłości tak, jak marzenia. Pobawmy się w futurologów. Dom i miasto. Tegoroczna edycja projektu był zatem poświęcona tematyce przestrzeni miejskiej oraz aktywności obywatelskiej.

Od 8 do 19 sierpnia polska grupa pracowała z rosyjskimi uczestnikami w Krasnojarsku (Syberia, Rosja), a od 10 do 19 października Rosjanie byli naszymi gośćmi na Śląsku.

W ramach pobytu w Polsce zorganizowaliśmy intensywny program, w tym warsztaty w Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej oraz na terenie całego województwa. Zapoznaliśmy się z tematem rewitalizacji Rudy Śląskiej (spotkanie w Urzędzie Miasta), poznaliśmy dzielnice miasta, parki, budynki industrialne.  Odwiedziliśmy Centrum Integracji Społecznej Stowarzyszenia ProEthica w Bykowinie – wspólnie z tą organizacją oraz z seniorami przygotowaliśmy spotkanie „W południe przy herbatce o współczesnej Syberii i Czuwaszji”. Przeprowadziliśmy warsztaty kulinarne, zabawy z dziećmi i zajadaliśmy się własnoręcznie przygotowanym deserem Pawłowej.

Uczestnicy przygotowali wiele rysunków, szkiców, fotografii, na podstawie których stworzyli „Przepisy na dobre miasto” wydane przez nas w formie książeczki. Zwieńczeniem naszego projektu było wspólne tworzenie murala na ul. Bytomskiej w Rudzie Śląskiej.

Uczestnicy zwiedzili również Muzeum Śląskie w Katowicach i Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.

Zawsze towarzyszyły nam animacje, gra na gitarze, śpiewanie i dobry nastrój, czasem brak ochoty na poranne wstawanie, żeby zdążyć na autobus do Krakowa, a c

Source: http://www.investhk.gov.hk/ja/setting-up-your-business/hong-kong-company-incorporation.html会社設立手続き

香港での有限会社設立を決定し、会社名を決めたら、会社登記所(Companies Registry) (以下「CR」)に会社設立申請を行ってください。

会社登記と商業登記の同時申請(ワンストップサービス)

有限会社の設立手続きを簡略化するため、会社設立申請は商業登記も兼ねる仕組みになっています。

申請方法

設立申請書は、24時間アクセス可能なポータルe-Registryからオンラインで提出できます。また、所定の申請書に記入し、手数料を添えて、CRに直接提出することもできます。

<必要書類(有限会社を設立する場合)>

手数料

株式による私的有限責任会社の設立手数料は、以下の通りです。

*割引が適用される場合もありますので、最新の商業登記料・課税一覧表をご確認下さい。

所要時間

Source: http://geniusloci.com.pl/

別れさせ屋 和歌山