会社設立時の注意点は委託先!税務・社保が無知な先生と紐付料金に注意

会社設立時の注意点は委託先!税務・社保が無知な先生と紐付料金に注意

会社 設立 条件

Склад

діюча речовина: местеролон;

1 таблетка містить 25 мг местеролону;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), магнію стеарат.

Лікарська форма

Основні фізико-хімічні властивості: округлі, білі таблетки з «АХ» в правильному шестикутнику з одного боку та рискою з другого.

Фармакотерапевтична група

Гормони статевих залоз і препарати, що застосовуються при патологіях статевої сфери. Местеролон.

Код АТХ. G03B B01.

Фармакологічні властивості

Провірон® є активним андрогеном, призначеним для перорального прийому. Наявність метильної групи у позиції С-1 зумовлює особливі властивості цього стероїду, який на відміну від тестостерону та всіх його похідних, що використовуються для андрогенної терапії, не метаболізується до естрогену.

Ця різниця пояснює той факт, що у звичайних терапевтичних дозах у здорових чоловіків Провірон® незначно пригнічує синтез гіпофізом гонадотропіну, і, відповідно, зниження сперматогенезу не відбувається. На відміну від інших андрогенів, які замінюють ендогенні андрогени та пригнічують їх синтез, Провірон® доповнює дію ендогенних андрогенів.

Також, на відміну від інших андрогенів, активних при пероральному застосуванні, Провірон® дуже добре перен�

Source: http://med-lit.org.ua/drug3/ua_002040.htm動画を見ます 会社 設立 条件

会社設立時の注意点は委託先!税務・社保が無知な先生と紐付料金に注意

詳細について 会社 設立 条件

для медичного застосування препарату.

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна  назва: местеролон, ( 1a, 5a,17b)-17-Гідрокси-1-метиландростан-3-он;

основні фізико-хімічні властивості:  таблетки білого кольору з рискою на одному боці;

склад:  1 таблетка містить 25 мг местеролону;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, полівідон 25 000, метил-4-гідроксибензоат, пропіл-4-гідроксибензоат, магнію стеарат .

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Гормони статевих залоз, що застосовуються при патологій статевої сфери. Код АТС G03B B01.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Провірон компенсує недостатність андрогенів, утворення яких починає з віком поступово знижуватись. Таким чином, Провірон забезпечує лікування саме тих станів, що спричинені недостатністю або повною відсутністю вироблення андрогенів в організмі. У рекомендованих дозах не знижує сперматогенез. Препарат надзвичайно добре переноситься печінкою.

Фармакокінетика. Після перорального прийому местеролон швидко і практично повністю абсорбується в діапазоні доз, що становить 25-100 мг. Максимальна концентрація в сироватці – 3,1 ± 1,1 нг/мл, досягається через 1,6 ± 0,6 год після прийому Провірону. Зважаючи на це, рівень діючої речовини у сироватці знижується з кінцевим періодом напіввиведення, що становить 12-13 годин. 98% местеролону зв'язується  із білками сироватки. 40% местеролону зв’язано із альбуміном і 58% – із глобуліном, що зв'язує статеві стероїди (ГЗСС).  

Местеролон швидко метаболізується. Швидкість метаболічного кліренсу із сироватки становить 4,4 ± 1,6 мл·хв–1 ·кг–1 . Речовина не ескскретується нирками у незмінному вигляді. Головними метаболітами є 1α-метил-андростерон, який у кон’югованій формі, становить 55-70% метаболітів, що екскретуються нирками. Співвідношення глюкоронідів основного метаболіту до сульфатів становило приблизно 12,1. Іншим метаболітом є 1α-метил-5α-андростан-3α,17β-діол, який становить приблизно 3 % метаболітів, що виділяються нирками. Не спостерігалося жодного метаболічного перетворення у естрогени або кортикоїди. Приблизно 80% дози местеролону екскретується у вигляді метаболітів із сечею, а приблизно 13% дози – з фекаліями. У межах 7 днів 93% дози було виявлено у випорожненнях, половина якої екскретувалась з сечею протягом 24 годин.Абсолютна біодоступність местеролону становить приблизно 3% пероральної дози.Пероральний денний прийом Провірену призводить до підвищення рівня речовини у сироватці приблизно на 30 %.   Показання для застосування.

• Порушення потенції

Провірон усуває обумовлені недостатністю андрогенів порушення потенції. У випадку, якщо єдину або додаткову роль у цьому процесі  відіграють інші причини, можливе призначення Провірону як додаткового засобу в комплексній терапії.

Провірон чинить стимулюючий вплив на ріст, розвиток і функціонування андроген- залежних  цільових органів. У разі недостатності андрогенів ще у передпубертатному періоді Провірон сприяє розвитку у чоловіка вторинних статевих ознак. За допомогою Провірону можна також усунути симптоми недостатності андрогенів при зниженні функції статевих залоз після досягнення віку статевого дозрівання.

• Чоловіче безпліддя

Причинами безплідності можуть бути олігозооспермія і недостатня секреція клітинами Лейдига. За допомогою Провірону можна підвищувати або ж нормалізувати кількість та якість сперматозоїдів, а також концентрацію фруктози в еякуляті, що збільшує вірогідність запліднення.

• Зниження функціональної активності в середньому і літньому віці

Провірон усуває або мінімізує такі обумовлені недостатністю андрогенів скарги, як знижена працездатність, шв

Source: https://tabletki.ua/uk/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BD/

別れさせ屋 岩手